Kolorowe Zwierzątka

Jakiś czas temu w naszym domu pojawiła się paczka od Canpol Babies.

Otrzymaliśmy ją w ramach programu BlogoSfera Blogujesz? Testujesz!

Przyciągająca wzrok, bo kolorowa. Budząc zainteresowanie, bo różnorodna.

W środku znalazłam siedem śliniaczków, kubek treningowy, buteleczkę, książeczkę i termoopakowanie.

kolorowe zwierzątka

Śliniaczki są bardzo kolorowe. Posiadają napis z dniem tygodnia i śliczny obrazek ze zwierzątkiem. Wykonane są z bawełny i ceratki, która zatrzymując plamki skutecznie chroni ubranka.

Testerką śliniaczków została Majka. Zośka i Julka nie miały z nią szans. Dla mnie lepiej, bo jak uczciwie podzielić śliniaczki między bliźniaczki?

Kubek treningowy trafił do Zośki i Julki. Jest lekki i dziewczynki nie mają problemów z trzymaniem.  Uzupełniamy nim picie między karmieniem piersią.

Buteleczkę testuje Majka.  Nie chce się z nią rozstawać. Chce pić „w żyrafie” i koniec, bo w dyskusje nie warto wchodzić.

Książeczkę używają zgodnie lub mniej zgodnie wszystkie trzy  dziewczynki. Zdziwiła mnie wytrzymałość na szarpanie, bo jak dotąd książeczka jest w całości. Ciekawym elementem jest piszczałka a ciekawą cechą jest wodoodporność.

Termoopakowanie testuję osobiście. Dobrze spełnia swoją rolę w czasie krótkich spacerów i wyjazdów. Mieszczą się w nim wszystkie butelki, które mam w domu.

Dziękujemy marce Canpol Babies. Polecamy się na przyszłość.

Serdecznie pozdrawiamy: Alicja, Majka, Zośka i Julka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>