Leśni Przyjaciele

leśni przyjaciele

Minęło trochę czasu odkąd w naszym domu zamieszkali mali leśni przyjaciele.

Kim są ci leśni przyjaciele? Są to cztery prześliczne zabawki z kolekcji Canpol Babies Forest Friends. Wszystkie są bardzo kolorowe i miękkie.

Jedna z nich, to osobna zabawka, którą można też przymocować do łóżeczka lub do wózka.

leśni przyjaciele (4)

Ten biało-zielono-czerwony pluszak został kotkiem mojej starszej córeczki. Majka nigdzie się bez niego nie rusza. Zabiera go na zakupy, w gościnę i do spania.

Trzy z nich, to elementy elektrycznej karuzeli, które można łatwo odpiąć.

leśni przyjaciele (1) leśni przyjaciele (2) leśni przyjaciele (3)

W ciągu dnia pełnią one funkcję zabawek moich młodszych córeczek. Julka i Zosia niemal nieustannie obracają je rączkach i pchają do buziek. Dodatkowym atutem są delikatne grzechotki, które schowano wewnątrz maskotek. Wieczorem wszystkie zabaweczki przypinam ponownie do karuzeli.

Karuzela wyposażona jest w dwanaście różnych melodii oraz w migoczące światełka. Julka i Zosia najbardziej upodobały sobie cztery melodie. Majka z kolei zakochała się w światełkach.

Karuzela jest niewielkich rozmiarów. Łatwą ją złożyć i zamontować. Posiada lustereczka i zielone listki, do których na rzep mocuje się zabaweczki.

Jako mama trójki dzieci uważam, że karuzela a przede wszystkim zabawki są rewelacyjnym rozwiązaniem dla wszystkich mam, które chcą nieco dłużej odpocząć.

Powód? Dzieci muszą mieć zajęcie a leśni przyjaciele z pewnością spodobają się każdemu maluszkowi.